Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Storitve čiščenja in izpraznjevanja odvodnih cestnih kanalov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Storitve čiščenja in izpraznjevanja odvodnih cestnih kanalov

  • Uverejnené
    15/10/2013
  • Rok
    26/11/2013
  • Odpiranje ponudb
    26/11/2013
  • Oddano
    20/12/2013
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90640000 Storitve čiščenja in izpraznjevanja odvodnih cestnih kanalov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,828,268.60 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,122,564.30 PLN
Referenčna številka ponudbe
DZP/68/PN/52/13
Opis

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Zarząd Dróg Miejskich
Poštni naslov: ul. Chmielna 120
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 00-801
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Kancelaria
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/11/2013 11:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
1,828,268.60 PLN
Končna pogodbena vrednost
1,122,564.30 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: SPECTARE s.c.
Poštni naslov: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 01-494
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.