Publications Office of the EU
„Sprejem in ravnanje s komunalnimi odpadki, nastalimi na posestvih, naseljenih v občini Krzymów, in na posestvih organizacijskih enot občine Krzymów“ - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

„Sprejem in ravnanje s komunalnimi odpadki, nastalimi na posestvih, naseljenih v občini Krzymów, in na posestvih organizacijskih enot občine Krzymów“

  • Uverejnené
    27/10/2025
  • Rok
    02/12/2025
  • Odpiranje ponudb
    02/12/2025
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Urząd Gminy Krzymów
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL414 Koniński
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90511000 Storitve zbiranja odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,095,652.88
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Predmet pogodbe je zbiranje in ravnanje s komunalnimi odpadki, navedenimi v opisu naročila iz nepremičnine v občini Krzymów, kjer prebivajo prebivalci, ter zbiranje in ravnanje s komunalnimi odpadki, navedenimi v opisu naročila iz nepremičnine v lasti občine Krzymów, navedene v točki I.4, na način, ki zagotavlja doseganje ustreznih ravni recikliranja, priprave za ponovno uporabo in predelave z drugimi metodami ter zmanjšuje težo biološko razgradljivih komunalnih odpadkov, prenesenih na odlagališča, v skladu z določbami zakona z dne 13. septembra 1996 o ohranjanju čistosti in reda v občinah (Uradni list iz leta 1996, št. Uradni list iz leta 2025, točka 733), določbe načrta ravnanja z odpadki za Velikopoljsko regijo za obdobje 2019–2025 skupaj z naložbenim načrtom in določbami predpisov za vzdrževanje čistoče in reda v občini Krzymów. Izvajalec je dolžan prenesti komunalne odpadke, zbrane iz stanovanjskih objektov v skladu s členom 9e sek. 1 Zakona o ohranjanju čistoče in reda v občinah (Uradni list št. Uradni list iz leta 2025, točka 733).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1201531
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1201531
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/12/2025 08:10
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Cena
Ocenjena vrednost
2,095,652.88
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.