Publications Office of the EU
FOURNITURE D'EQUIPEMENTS PEDAGOGIQUES ATELIERS MECANIQUE AUTO AGRICOLE ET PEINTURE CMA FORMATION LA ROCHE SUR YON - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE D'EQUIPEMENTS PEDAGOGIQUES ATELIERS MECANIQUE AUTO AGRICOLE ET PEINTURE CMA FORMATION LA ROCHE SUR YON

  • Uverejnené
    02/09/2024
  • Rok
    03/10/2024
  • Odpiranje ponudb
    03/10/2024
  • Oddano
    02/01/2025
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
CMAR Pays de Loire
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39162200 Pripomočki in naprave za usposabljanje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
CMA PDL-2024-18
Opis

FOURNITURE D'EQUIPEMENTS PEDAGOGIQUES ATELIERS MECANIQUE AUTO AGRICOLE ET PEINTURE CMA FORMATION LA ROCHE SUR YON

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://cmar-paysdeloire.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30257_1041430.html
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://cmar-paysdeloire.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30257_1041430.html
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/10/2024 14:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.