Publications Office of the EU
Latvija-Riga: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Riga: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve

  • Uverejnené
    21/10/2019
  • Rok
    25/11/2019
  • Preklicano
    20/07/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Rīgas meži”
Kraj izvajanja
NUTS code: LV00 Latvija
Naslov kupca
NUTS code: LV00 Latvija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
SIA RM 2019/54
Opis

Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība skatu torņa ar pastaigu taku virs koku galotnēm un to apkalpojošo būvju kompleksa ar infrastruktūru izveidei kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: SIA "Rīgas meži"
Nacionalna registracijska številka: 40003982628
Poštni naslov: Jūrmalas gatve 78D
Kraj: Rīga
Koda NUTS: LV00
Poštna številka: LV-1029
Krajina: LVA
Kontaktna oseba: Aigars Pencis
Glavni naslov: http://www.rigasmezi.lv
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/28541
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/11/2019 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.