Publications Office of the EU
Nemčija-Dresden: Gozdarske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Dresden: Gozdarske storitve

  • Uverejnené
    28/07/2021
  • Rok
    23/08/2021
  • Odpiranje ponudb
    23/08/2021
  • Oddano
    24/11/2021
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Landeshauptstadt Dresden, GB Umwelt und Kommunalwirtschaft, Amt f. Stadtgrün u. Abfallwirtschaft
Kraj izvajanja
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77200000 Gozdarske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.08 EUR
Referenčna številka ponudbe
2021-674-00001
Opis

Baumpflege an Bäumen in öffentlichen Grünanlagen, Schulen, Sportstätten und sonstigen kommunalen Liegenschaften; Straßenbäume; Bäume im städtischen Forst und an Gewässern 2. Ordnung

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.evergabe.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/08/2021 15:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
0.08 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Dipl. Ing. Dieter Rotzsch, Fugensanierung und Baumdienst GmbH
Poštni naslov: Zeiss-Abbe-Str 6
Kraj: Dresden
Poštna številka: 01108
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.