Publications Office of the EU
Laboratorijas mēbeļu piegāde - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas mēbeļu piegāde

  • Uverejnené
    18/04/2025
  • Rok
    27/05/2025
  • Odpiranje ponudb
    27/05/2025
  • Oddano
    08/07/2025
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: LV006 Rīga
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39180000 Laboratorijsko pohištvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
212,055.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
169,776.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
BIOR2025/9/AK
Opis

Laboratorijas mēbeļu piegāde

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/05/2025 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.