Publications Office of the EU
Francija-Montreuil: Storitve računalniške podpore in svetovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Montreuil: Storitve računalniške podpore in svetovanja

  • Uverejnené
    22/04/2022
  • Rok
    30/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    31/05/2022
  • Oddano
    23/08/2022
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
direction Générale Finances Publiques
Kraj izvajanja
NUTS code: FR France
Naslov kupca
NUTS code: FR France
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72600000 Storitve računalniške podpore in svetovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
320,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
354,512.63 EUR
Referenčna številka ponudbe
DGFiP-DGS-2100037
Opis

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
31/05/2022 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
320,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
354,512.63 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: jiliti sas
Poštni naslov: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Kraj: Rungis Cedex
Poštna številka: 94150
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.