Publications Office of the EU
Letno vzorčenje na 460 do približno 530 merilnih mestih podzemne vode v zvezni državi Schleswig-Holstein - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Letno vzorčenje na 460 do približno 530 merilnih mestih podzemne vode v zvezni državi Schleswig-Holstein

  • Uverejnené
    20/02/2024
  • Rok
    28/03/2024
  • Odpiranje ponudb
    02/04/2024
  • Oddano
    03/05/2024
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Land Schleswig-Holstein vertreten durch das Landesamt für Umwelt endvertreten durch die Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEF0B Rendsburg-Eckernförde
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90733000 Storitve v zvezi z onesnaženostjo voda
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
818,637.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
ZV-M5-24-0212000-412.06
Opis

Za izvajanje „Splošnega upravnega predpisa za določitev območij, onesnaženih z nitrati, in evtrofikiranih območij (AVV Territory Determination – AVV GeA)“ je treba načeloma določiti vsebnost presežnega dušika na vseh merilnih mestih omrežja za določitev, da se lahko sprejmejo sklepi o prvotni količini nitrata, vnesenega v podzemno vodo. V to preiskavo bi bilo treba vključiti tudi dodatne merilne točke operativnega merilnega omrežja v skladu z EUWRRL. Za preskus je potrebno ustrezno vzorčenje in naknadna analiza plinov dušika (N2) in argona (Ar) v podzemni vodi (metoda N2/Ar). Ker se denitrifikacija pojavi le v prisotnosti določenih pogojev v podzemni vodi in se posledično sprostijo denitrifikacijski reakcijski prokleti, je treba poznati koncentracije drugih sestavin, da bi ocenili rezultate. Zato je treba vzorce podzemne vode pregledati tudi glede glavnih sestavin, navedenih v Prilogi. Rezultati analize se ovrednotijo in zberejo v skladu s predpisano metodo.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.meinauftrag.rib.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/04/2024 10:00
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
818,637.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: AGROLAB Potsdam GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Potsdam
Poštna številka: 14473
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.