Publications Office of the EU
Dobava, dostava in validacija terahertzovega spektrometra za nacionalni inštitut Tyndall, University College Cork (UCC). - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dobava, dostava in validacija terahertzovega spektrometra za nacionalni inštitut Tyndall, University College Cork (UCC).

  • Uverejnené
    20/08/2025
  • Rok
    10/09/2025
  • Odpiranje ponudb
    10/09/2025
  • Oddano
    18/11/2025
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
University College Cork
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: IE053 South-West
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
66,500.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Microelectronics Circuits Centre Ireland (MCCI) je raziskovalni center v okviru Tyndall National Institute, UCC in želi kupiti Terahertzov spektrometer, ki se bo uporabljal pri vzpostavitvi laboratorija Terahertz v MCCI. Oprema se bo uporabljala za testiranje naprav, komponent in sistemov submmWave - THz v prostem prostoru.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6337848
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6337848
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/09/2025 15:30
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Technical Merit
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Quality and Health & Safety
Ponder (odstotek, točno) : 5
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Warranty Spare Parts, After-Sales and Training Support
Ponder (odstotek, točno) : 5
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Delivery Plan
Ponder (odstotek, točno) : 5
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Energy and Environmental
Ponder (odstotek, točno) : 5
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: Ultimate Cost
Ponder (odstotek, točno) : 40
Ocenjena vrednost
66,500.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: TOPTICA Photonics SE
Poštni naslov:
Kraj: Munich
Poštna številka: 82166
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.