Publications Office of the EU
Nemčija-Heilbronn: Gradbena dela na osnovni šoli - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Heilbronn: Gradbena dela na osnovni šoli

  • Uverejnené
    17/10/2019
  • Rok
    21/11/2019
  • Odpiranje ponudb
    21/11/2019
  • Oddano
    14/02/2020
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Heilbronn — Hochbauamt
Kraj izvajanja
NUTS code: DE117 Heilbronn, Stadtkreis
Naslov kupca
NUTS code: DE117 Heilbronn, Stadtkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45214210 Gradbena dela na osnovni šoli
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
12,054,113.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
844,300.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Die Stadt Heilbronn plant den Neubau einer 4-zügigen Ganztages-Grundschule für die bisher an 2 Standorten untergebrachte 4-zügige Gerhart-Hauptmann-Schule. Im Untergeschoss befinden sich eine Tiefgarage die über eine Rampe von der Karlstraße erschlossen wird, ein Gymnastikraum mit zugehörigen Duschen, Räume für die zentrale Betriebstechnik und Lagerräume. Im Erdgeschoss ist die Verwaltung, die Mensa mit Küche und das Zentrale Foyer mit Nebenräumen untergebracht. In dem 1. und 2. Obergeschoss sind die Klassenräume und Kursräume angeordnet.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Stadt Heilbronn – Hochbauamt
Poštni naslov: Cäcilienstraße 49
Kraj: Heilbronn
Koda NUTS: DE117
Poštna številka: 74072
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Zentrales Vergabemanagement
Glavni naslov: http://www.heilbronn.de
Po elektronski pošti:
http://www.subreport.de/E52458492
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/11/2019 10:15
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
12,054,113.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
844,300.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Schlagenhauf GmbH
Poštni naslov: Ludwig-Lutz-Straße 8
Kraj: Ellwangen
Poštna številka: 73479
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.