Publications Office of the EU
Nemčija-Fulda: Groba gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Fulda: Groba gradbena dela

  • Uverejnené
    28/10/2022
  • Rok
    29/11/2022
  • Odpiranje ponudb
    29/11/2022
  • Oddano
    28/12/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Kreisausschuss des Landkreises Fulda Zentrale Vergabestelle
Kraj izvajanja
NUTS code: DE732 Fulda
Naslov kupca
NUTS code: DE732 Fulda
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45223220 Groba gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,871,224.03 EUR
Referenčna številka ponudbe
1300 V 339/22
Opis

Neubau Cluster Lichtbergschule Eiterfeld - Erd,- Mauer- und Betonarbeiten Finger 2, 3 und Aula

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.tender24.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/11/2022 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
2,871,224.03 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Burger Bau GmbH + Co. KG
Poštni naslov: Häuserschlag 3
Kraj: Bad Kissingen
Poštna številka: 97688
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.