Publications Office of the EU
Romunija-Bistrița: Deli gozdarskih strojev - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Bistrița: Deli gozdarskih strojev

  • Uverejnené
    22/07/2019
  • Rok
    19/08/2019
  • Preklicano
    28/10/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Regia Națională a Pădurilor – Romsilva R.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: RO112 Bistriţa-Năsăud
Naslov kupca
NUTS code: RO112 Bistriţa-Năsăud
Gospodarska panoga (glavna CPV)
16820000 Deli gozdarskih strojev
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
716,754.80 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
2949 / 15.07.2019
Opis

Furnizare piese de schimb necesare pentru reparatii si intretinere utiulaje forestiere (tractoare, TAF, IFRON, camioane,platforme forestiere,raba,remorci,funiculare) aflate în dotarea Direcției Silvice Bistrita-Nasaud, conform caietului de sarcini.
Data limita de primire a solicitarilor de clarificari: a 18-a zi inainte de data limita pentru depunerea ofertelor (este echivalent cu termenul de la cap.1.3) Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda la solicitarile de clarificari transmise dupa expirarea termenului. Termenul in care se va raspunde solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare: a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor (in cazul in care acest termen este intr-o zi nelucratoare, se va raspunde in urmatoarea zi lucratoare, practic se va raspunde inainte de a 12-a zi).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Regia Națională a Pădurilor – Romsilva R.A.
Nacionalna registracijska številka: RO1590120
Poštni naslov: Prin Direcția Silvică Bistrița-Năsăud, Str. General Grigore Bălan nr. 21
Kraj: Bistrița
Koda NUTS: RO112
Poštna številka: 420016
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: Direcția Silvică Bistrița-Năsăud
Glavni naslov: www.rosilva.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/08/2019 15:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
716,754.80 RON
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.