Publications Office of the EU
Čiščenje poslovnih prostorov v okrožju Leszno, cestno okrožje v Kąkolewo, cestno okrožje v Śmigielu, cestno okrožje v Górka s skupno površino 692,93 m² - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Čiščenje poslovnih prostorov v okrožju Leszno, cestno okrožje v Kąkolewo, cestno okrožje v Śmigielu, cestno okrožje v Górka s skupno površino 692,93 m²

  • Uverejnené
    04/04/2024
  • Rok
    10/05/2024
  • Odpiranje ponudb
    10/05/2024
  • Oddano
    13/06/2024
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90911200 Storitve čiščenja stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
175,915.69 PLN
Referenčna številka ponudbe
O/PO.D-3.2421.4.2024
Opis

Storitve čiščenja pisarniških prostorov: Okrožje Leszno, ul. Energetyki 12, 64–100 Leszno – s površino 265,53 m², cestno okrožje v Kąkolewo, ul. Przemysłowa 8, 64–121 Kąkolewo – s površino 179,00 m², cestno okrožje Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64–030 Śmigiel – s prostorsko površino – 126,90 m², cestno okrožje Górka, Górka 26, 63–740 Kobylin s prostorsko površino – 121,50 m². Storitve čiščenja, ki vključujejo sesanje, pranje različnih površin s polaganjem čistilnih sredstev v sanitarnih prostorih in pranje oken vsakih šest mesecev.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://gddkia.eb2b.com.pl
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/05/2024 10:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Ponder (odstotek, točno) : 20
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Ponder (odstotek, točno) : 20
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
175,915.69 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Poštni naslov:
Kraj: Konin
Poštna številka: 62-510
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.