Publications Office of the EU
F-Angers: Storitve organiziranja festivalov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

F-Angers: Storitve organiziranja festivalov

  • Uverejnené
    04/04/2012
  • Rok
    24/04/2012
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ville d'Angers
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79953000 Storitve organiziranja festivalov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
640,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
V12ACAVACCROCACADR
Opis

Consultation destinée à attribuer pour 3 ans, la direction artistique et technique du festival des Accroche Coeurs dont la ville d'angers est l'organisatrice. L'engagement prendra la forme d'un accord cadre sur la base duquel des marchés subséquents seront passés avec le titulaire lors de la survenance du besoin pour chaque festival. Les Accroche coeurs se déroulent le deuxième week-end de septembre en général. Les 6 fondamentaux de la manifestation sont:
— 1 - une programmation gratuite nationale et internationale axée principalement sur le théatre de rue et le cirque avec une occupation de l'espace public,
— 2 - la participation directe des habitants et des associations au projet artistique et à l'organisation,
— 3 - la collaboration avec de nombreux partenaires culturels (Le Chabada, Le Quai, Le festival Premiers Plans, Le Centre national des arts de la rue, le CNDC),
— 4 - une proposition en synergie avec le projet des Berges de Maine et une valorisation significative des talents Angevins,
— 5 - la mise à l'honneur des artistes dans la ville notamment au travers d'oeuvres plastiques conséquentes,
— 6 - une ambiance festive et conviviale avec une diversité d'offres répondant aux attentes d'un public de festivaliers, de familles, et de publics occasionnels).
Le présent avis concerne un avis d'appel à candidature, le dossier de consultation sera transmis ultérieurement aux seuls candidats retenus.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Ville d'Angers
Poštni naslov: direction de la commande publique, service contrats pour les dépôts contre récépissé ou par transporteur: 3ème étage, immeuble Forum, 18 rue de Rennes à Angers - (horaires: 9:00-12:30 / 13:30-17:00) pour les envois par poste: CS 80011
Kraj: Angers Cedex 02
Poštna številka: 49020
Krajina: FRA
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
640,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.