Publications Office of the EU
SI-Ljubljana: Televizijski in radijski sprejemniki in aparati za snemanje ali reprodukcijo zvoka ali slike - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

SI-Ljubljana: Televizijski in radijski sprejemniki in aparati za snemanje ali reprodukcijo zvoka ali slike

  • Oddano
    28/06/2011
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32300000 Televizijski in radijski sprejemniki in aparati za snemanje ali reprodukcijo zvoka ali slike
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
391,600.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
391,600.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
JN-B0466
Opis

Nakup motoriziranih teleskopov za studijske luči.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
391,600.00
Končna pogodbena vrednost
391,600.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: KSL - studio d.o.o.
Poštni naslov: Celovška cesta 172
Kraj: Ljubljana
Poštna številka: 1000
Krajina: SVN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.