Publications Office of the EU
Francija-Privas: Plin propan - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Privas: Plin propan

  • Uverejnené
    30/01/2016
  • Rok
    29/03/2016
  • Oddano
    18/05/2016
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ardeche Habitat — OPH de l'Ardeche
Kraj izvajanja
NUTS code: FR France
Naslov kupca
NUTS code: FR France
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09122100 Plin propan
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
449,249.70 EUR
Referenčna številka ponudbe
AOO_2016_010
Opis

Patrimoine de Ardèche Habitat — fourniture de gaz propane en citerne et services associes 2016/2022. Accord-cadre: «création de réseaux gaz canalisés, approvisionnement et distribution de gaz propane, entretien et maintenance des réseaux».

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Ardèche Habitat
Poštni naslov: 7 bis rue de la Recluse — BP 126
Kraj: Privas Cedex
Poštna številka: 07001
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
449,249.70 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Finagaz
Poštni naslov: immeuble Wilson
Kraj: Paris-la-Défense Cedex
Poštna številka: 91970
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.