Publications Office of the EU
Portugalska-Angra do Heroísmo: Plini za medicinske namene - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Angra do Heroísmo: Plini za medicinske namene

  • Uverejnené
    10/03/2023
  • Rok
    05/04/2023
  • Odpiranje ponudb
    06/04/2023
  • Oddano
    19/04/2023
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Kraj izvajanja
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Naslov kupca
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Gospodarska panoga (glavna CPV)
24111500 Plini za medicinske namene
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
527,502.14 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
527,501.18 EUR
Referenčna številka ponudbe
21/0001/2023
Opis

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Nacionalna registracijska številka: 512105030
Poštni naslov: Canada do Breado
Kraj: Angra do Heroísmo
Koda NUTS: PT200
Poštna številka: 9700-049
Krajina: PRT
Kontaktna oseba: Aida Bettencourt
Glavni naslov: www.hseit.pt
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/04/2023 10:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
527,502.14 EUR
Končna pogodbena vrednost
527,501.18 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Poštni naslov: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
Kraj: Algés
Poštna številka: 1495-131
Krajina: PRT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.