Publications Office of the EU
Naročilo storitev večtehničnega vzdrževanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Naročilo storitev večtehničnega vzdrževanja

  • Oddano
    09/07/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Antin Résidences (75)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FR101 Paris
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50800000 Razne storitve popravila in vzdrževanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,315,013.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Naročilo storitev večtehničnega vzdrževanja

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: DPGF et DQE
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Valeur technique
Ponder (odstotek, točno) : 60
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,315,013.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SOCIETE DERICHEBOURG ENERGIE S.A.S
Poštni naslov:
Kraj: CRETEIL
Poštna številka: 94000
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.