Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Polaganje ploščic - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Malta-Floriana: Polaganje ploščic

  • Oddano
    15/05/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ministry for Education and Employment
Kraj izvajanja
NUTS code: MT00 Malta
Naslov kupca
NUTS code: MT Malta
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45431000 Polaganje ploščic
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
89,471.50 EUR
Referenčna številka ponudbe
eFTS 92/16
Opis

Tiling and Marble Works at the EOS Building, Maria Assumpta, Hamrun.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
89,471.50 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: JC Imports
Poštni naslov: Etvan Building, Bahhara Str
Kraj: Marsascala
Poštna številka: MSK 3033
Krajina: MLT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.