Publications Office of the EU
Latvija-Riga: Storitve odstranjevanja snega - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Riga: Storitve odstranjevanja snega

  • Uverejnené
    02/11/2020
  • Rok
    30/11/2020
  • Odpiranje ponudb
    30/11/2020
  • Oddano
    22/12/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Rīgas domes Plānošanas, iepirkumu un kontroles nodaļa
Kraj izvajanja
NUTS code: LV006 Rīga
Naslov kupca
NUTS code: LV006 Rīga
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90620000 Storitve odstranjevanja snega
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
900,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.09 EUR
Referenčna številka ponudbe
RD PIKN 2020/24
Opis

Sniega tīrīšanas pakalpojumi Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Rīgas domes Plānošanas, iepirkumu un kontroles nodaļa
Nacionalna registracijska številka: 90011524360
Poštni naslov: Rātslaukums 1
Kraj: Rīga
Koda NUTS: LV006
Poštna številka: LV-1539
Krajina: LVA
Kontaktna oseba: Dāvids Kārlis Muižnieks
Glavni naslov: http://pasvaldiba.riga.lv
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/46602
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/11/2020 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
900,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
0.09 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SIA "Clean R"
Poštni naslov: Vietalvas iela 5
Kraj: Rīga
Poštna številka: LV-1009
Krajina: LVA

Uradno ime: AS "Ceļu pārvalde"
Poštni naslov: Duntes iela 15A
Kraj: Rīga
Poštna številka: LV-1005
Krajina: LVA

Uradno ime: SIA "Hagberg"
Poštni naslov: "Ozolkalni B"
Kraj: Mārupes nov.
Poštna številka: LV-2167
Krajina: LVA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.