Publications Office of the EU
Madžarska-Budimpešta: Farmacevtski proizvodi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Madžarska-Budimpešta: Farmacevtski proizvodi

  • Uverejnené
    09/11/2018
  • Rok
    29/01/2019
  • Oddano
    04/04/2019
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Kraj izvajanja
NUTS code: HU Magyarország
Naslov kupca
NUTS code: HU110 Budapest
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33600000 Farmacevtski proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,482,336,917.00 HUF
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,482,336,917.00 HUF
Referenčna številka ponudbe
EKR000256872018
Opis

MH Egészségügyi Központ gyógyszer-beszerzése adásvételi keretmegállapodás keretében 24 hónapra: Magyarországon a 2/2008 EüM rendelet szerinti forgalomba hozatali engedéllyel rendelkező járóbeteg ellátás keretében biztosított gyógyszerek beszerzése nettó: 2 482 336 917 HUF keretösszegig.
II.2.5 pont: A támogatott készítmények (gyógyszerek) hivatalos PUPHA törzsben rögzített ára + az egyéb termékek ára alapján havi nettó forgalom után nyújtandó sávonkénti utólagos árengedmény %-os mértéke,havonta történő elszámolással, 2 tizedesjegy pontossággal (Előny a nagyobb, kettő tizedes pontossággal, A kedvezmény 0 HUF rendeléstől értendő) Értékelés sávozás alapján. Sávozás: 1/1. alszempont: 0–10 000 000 HUF/hó, súlyszám: 1 1/2. alszempont: 10 000 001–20 000 000 HUF/hó, súlyszám 1 1/3. alszempont: 20 000 001–30 000 000 HUF/hó, súlyszám: 2 1/5. alszempont: 30 000 001–40 000 000 HUF/hó, súlyszám: 2 1/6. alszempont: 40 000 001–50 000 000 HUF/hó, súlyszám: 1 1/7. alszempont: 50 000 001

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Nacionalna registracijska številka: EKRSZ_28937120
Poštni naslov: Róbert Károly körút 44.
Kraj: Budapest
Koda NUTS: HU110
Poštna številka: 1134
Krajina: HUN
Kontaktna oseba: Pete István
Glavni naslov: http://www.honvedkorhaz.hu
Po elektronski pošti:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000256872018/reszletek
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
2,482,336,917.00 HUF
Končna pogodbena vrednost
2,482,336,917.00 HUF
Oddaja naročil
Uradno ime: TEVA Gyógyszergyár Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Poštni naslov: Pallagi út 13.
Kraj: Debrecen
Poštna številka: 4042
Krajina: HUN

Uradno ime: Clear Pharma Zrt.
Poštni naslov: Széchenyi István tér 7–8.
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1051
Krajina: HUN

Uradno ime: Euromedic-Pharma Gyógyszernagykereskedelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Poštni naslov: Dorottya utca 1.
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1051
Krajina: HUN

Uradno ime: Pharmaroad Gyógyszerkereskedelmi, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštni naslov: Kabai utca 2.
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1106
Krajina: HUN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.