Publications Office of the EU
Španija-Vitoria-Gasteiz: Plinska olja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Vitoria-Gasteiz: Plinska olja

  • Uverejnené
    02/10/2019
  • Rok
    07/11/2019
  • Oddano
    28/11/2019
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Kraj izvajanja
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Naslov kupca
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09134000 Plinska olja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,109,240.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.87 EUR
Referenčna številka ponudbe
2019-05LT
Opis

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Nacionalna registracijska številka: A01005230
Poštni naslov: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Kraj: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Koda NUTS: ES211
Poštna številka: 01013
Krajina: ESP
Glavni naslov: http://www.vitoria-gasteiz.org
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
2,109,240.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
0.87 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.