Publications Office of the EU
Nemčija-Braunschweig: Motorna vozila za prevoz manj kot 10 oseb - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Braunschweig: Motorna vozila za prevoz manj kot 10 oseb

  • Uverejnené
    11/08/2018
  • Rok
    20/09/2018
  • Odpiranje ponudb
    23/09/2018
  • Oddano
    13/11/2018
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Braunschweig
Kraj izvajanja
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34115200 Motorna vozila za prevoz manj kot 10 oseb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
264,243.80 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
2018/S 154-352814
Opis

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Stadt Braunschweig
Kraj: Braunschweig
Koda NUTS: DE911
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Glavni naslov: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Po elektronski pošti:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/09/2018 08:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.