Publications Office of the EU
Bolgarija-Straldzha: Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Bolgarija-Straldzha: Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)

  • Uverejnené
    19/06/2023
  • Rok
    27/07/2023
  • Preklicano
    14/08/2023
  • Danes
    02/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ОБЩИНА СТРАЛДЖА
Kraj izvajanja
NUTS code: BG343 Ямбол
Naslov kupca
NUTS code: BG343 Ямбол
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44100000 Material in pribor za gradnjo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
650,000.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
10
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Предметър на настоящата обществена поръчка е "ДОСТАВКА НА МАТЕРИАЛИ И ОБОРУДВАНЕ ЗА НУЖДИТЕ НА ОБЩИНА СТРАЛДЖА" по десет обособени позиции:
Обособена позиция №1: „Доставка на строителни материали, инструменти, строителна химия и сходни изделия”
Обособена позиция № 2: „Доставка на бетон, пясък и варови разтвори”
Обособена позиция № 3: „Доставка на електро материали”
Обособена позиция № 4: „Доставка на детски съоръжения”
Обособена позиция №5: „Доставка на В и К части”
Обособена позиция №6: „Доставка на метални изделия”
Обособена позиция №7: „Доставка на бетонови изделия”
Обособена позиция № 8: „Доставка на уреди за стрийт фитнес”
Обособена позиция № 9: „Доставкa на парково оборудване”
Обособена позиция № 10: „Доставка на ударопоглъщаща настилка”

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/307755
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.