Publications Office of the EU
Poljska-Lublin: Storitve javnega cestnega prevoza - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Lublin: Storitve javnega cestnega prevoza

  • Uverejnené
    23/11/2022
  • Rok
    20/12/2022
  • Odpiranje ponudb
    20/12/2022
  • Oddano
    16/02/2023
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60112000 Storitve javnega cestnega prevoza
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
11,620,000.00 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
DZ.371.2.2022
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu regularnego osób w ramach publicznego transportu zbiorowego- podział na 2 części.
2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu regularnego osób, w ramach publicznego transportu zbiorowego, polegających na przewozie pasażerów na liniach komunikacyjnych w komunikacji miejskiej, przebiegających na obszarze Gmina Lublin i gmin sąsiadujących, z którymi Gmina Lublin ma zawarte porozumienie, zwanych dalej „usługami”.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl/pn/ztm_lublin
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/12/2022 10:15
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.