Publications Office of the EU
Grčija-Acharnes: Reagenti za določanje krvnih skupin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčija-Acharnes: Reagenti za določanje krvnih skupin

  • Uverejnené
    21/02/2018
  • Rok
    29/03/2018
  • Odpiranje ponudb
    04/04/2018
  • Oddano
    21/11/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας (Ε.ΚΕ.Α.)
Kraj izvajanja
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33696100 Reagenti za določanje krvnih skupin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
997,068.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
942,889.21 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
02/18
Opis

Προμήθεια αντιδραστηρίων, για την εξακρίβωση ομάδων αίματος, με συνοδό εξοπλισμό — Τεχνικές στηλών και στερεάς φάσης.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/04/2018 12:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.