Publications Office of the EU
Španija-Madrid: Deli za zrakoplove - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Madrid: Deli za zrakoplove

  • Uverejnené
    20/12/2013
  • Rok
    29/01/2014
  • Preklicano
    02/10/2014
  • Danes
    01/09/2026
Status
Preklicano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Jefatura de Asuntos Económicos de la Guardia Civil
Kraj izvajanja
NUTS code: ES España
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34731000 Deli za zrakoplove
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
500,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
B/0103/A/13/2
Opis

Servicio para proporcionar el apoyo necesario para el normal desarrollo de las operaciones aéreas de las aeronaves de la Guardia Civil, cuando operen a/desde Bases o aeropuerto tanto nacionales como extranjeros recogidos en el Pliego de Prescripciones Técnicas.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Mesa de Contratación de la Guardia Civil
Poštni naslov: Guzmán el Bueno, 110
Kraj: Madrid
Poštna številka: 28003
Krajina: ESP
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/02/2014 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
500,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.