Publications Office of the EU
Francija-Paris La Défense: Umetniške storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Paris La Défense: Umetniške storitve

  • Uverejnené
    24/11/2017
  • Rok
    08/01/2018
  • Odpiranje ponudb
    08/01/2018
  • Oddano
    20/02/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
e.p.g.d
Kraj izvajanja
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Naslov kupca
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Gospodarska panoga (glavna CPV)
92312000 Umetniške storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
55,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2017-53
Opis

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: EPGD
Poštni naslov: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Kraj: La Défense Cedex
Koda NUTS: FR105
Poštna številka: 92095
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://www.ladefense.fr/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/01/2018 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
55,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Société Molle
Poštni naslov: 33 rue de Crussol
Kraj: Paris
Poštna številka: 75011
Krajina: FRA

Uradno ime: Supporter l'Art
Poštni naslov: 107 avenue Simon Bolivar
Kraj: Paris
Poštna številka: 75019
Krajina: FRA

Uradno ime: Jigsaw
Poštni naslov: 41 bis boulevard Voltaire
Kraj: Paris
Poštna številka: 75011
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.