Publications Office of the EU
Luksemburg-Luxembourg: Odstranjevanje azbesta - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Luksemburg-Luxembourg: Odstranjevanje azbesta

  • Uverejnené
    23/04/2019
  • Rok
    05/06/2019
  • Odpiranje ponudb
    05/06/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Fonds du Logement
Kraj izvajanja
NUTS code: LU00 Luxembourg
Naslov kupca
NUTS code: LU00 Luxembourg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45262660 Odstranjevanje azbesta
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
1900628
Opis

2452 — Ancien couvent Useldange — travaux de désamiantage.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Fonds du Logement
Poštni naslov: 52, boulevard Marcel Cahen
Kraj: Luxembourg
Koda NUTS: LU00
Poštna številka: L-1311
Krajina: LUX
Glavni naslov: https://www.pmp.lu
Po elektronski pošti:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=17725&orgAcronyme=t5y
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/06/2019 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.