Publications Office of the EU
Bolgarija-Stara Zagora: Storitve popravila in vzdrževanja dvigal - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Stara Zagora: Storitve popravila in vzdrževanja dvigal

  • Uverejnené
    24/05/2022
  • Rok
    24/06/2022
  • Odpiranje ponudb
    27/06/2022
  • Oddano
    10/11/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - СТАРА ЗАГОРА
Kraj izvajanja
NUTS code: BG344 Стара Загора
Naslov kupca
NUTS code: BG344 Стара Загора
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50531400 Storitve popravila in vzdrževanja dvigal
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
24,000.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
МЕР-СТЗ/2022/009
Opis

Услуга, включваща абонаментна поддръжка на 11 бр. повдигателни съоръжения, собственост на МЕР Стара Загора, за срока на договора 24 месеца.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/208768
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/06/2022 14:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
24,000.00 BGN
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: ДЕСТИНАЦИЯ БЪЛГАРИЯ ООД
Poštni naslov: Автомагистрала "Тракия" 132-км, землището на село Войводиново, община Марица, област Пловдив
Kraj: с. Войводиново
Poštna številka: 4135
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.