Publications Office of the EU
Čiščenje stavb na nepremičninah BSR - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Čiščenje stavb na nepremičninah BSR

  • Uverejnené
    07/05/2024
  • Rok
    13/06/2024
  • Odpiranje ponudb
    13/06/2024
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90911200 Storitve čiščenja stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
1000003351
Opis

Cilj storitve, ki jo oglašuje Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR), je čiščenje stavbe na dveh parcelah s površino približno 23.500 m2. Vzdrževalno čiščenje vključuje odstranjevanje različne umazanije na različnih talnih in stenskih površinah, pohištvu in objektih ter zasteklitev vseh vrst na samih nepremičninah. Poleg tega se pomožne storitve naročijo v obliki okvirne pogodbe, ki jo je treba zagotoviti v okviru zadevnega pogodbenega sklopa. Poseben zagon pomožnih storitev v obliki npr. osnovnih čiščenj in neobveznih začasnih dodatnih storitev se izvede z ustreznim pisnim ali besedilnim priklicem svetovalne skupine. Za podrobnosti o opravljanju storitev glej razpisne pogoje, del C – razpisni pogoji, vključno s prilogami.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/06/2024 10:05
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.