Publications Office of the EU
Dostava medicinskih pripomočkov. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dostava medicinskih pripomočkov.

  • Uverejnené
    24/08/2026
  • Danes
    31/08/2026
  • Rok
    04/09/2026
  • Odpiranje ponudb
    04/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL22A Katowicki
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
35
Referenčna številka ponudbe
DZP.281.64A.2026
Opis

Predmet pogodbe je dobava medicinskih pripomočkov. Podrobna in količinska specifikacija je določena v obrazcu za izbor in ceno iz Priloge 1A k OPT.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1347047
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1347047
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/09/2026 10:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.