Publications Office of the EU
Nemčija-Heuchelheim an der Lahn: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Heuchelheim an der Lahn: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Uverejnené
    06/02/2023
  • Rok
    06/03/2023
  • Oddano
    16/06/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gemeindevorstand der Gemeinde Heuchelheim an der Lahn
Kraj izvajanja
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Naslov kupca
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
550,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
626,683.55 EUR
Referenčna številka ponudbe
Hch - HEUSSEN-2023-0003
Opis

Planungen für Gebäude und Innenräume (Objektplanung), Leistungsphasen 1 bis 9 des § 34 HOAI und Freianlagenplanung, Leistungsphasen 1 bis 9 des § 39 HOAI

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.had.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
550,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
626,683.55 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: kplan AG
Poštni naslov: Eiserfelder Straße 316
Kraj: Siegen
Poštna številka: 57080
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.