Publications Office of the EU
Slovaška-Bratislava: Gradbena dela na termoelektrarni-toplarni - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Slovaška-Bratislava: Gradbena dela na termoelektrarni-toplarni

  • Uverejnené
    23/01/2023
  • Rok
    20/04/2023
  • Oddano
    03/07/2024
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
MH Teplárenský holding, a.s.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45251220 Gradbena dela na termoelektrarni-toplarni
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
29,179,736.80 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
VS ZIL 7
Opis

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
29,179,736.80 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: PPA CONTROLL, a.s.
Poštni naslov:
Kraj: Bratislava
Poštna številka: 83000
Krajina:
Uradno ime: innogy Energo, s.r.o.
Poštni naslov:
Kraj: Praha
Poštna številka: 10800
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.