Publications Office of the EU
Slonokoščena obala-Abidžan: Podjetniško in managersko svetovanje ter s tem povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slonokoščena obala-Abidžan: Podjetniško in managersko svetovanje ter s tem povezane storitve

  • Uverejnené
    21/07/2021
  • Rok
    01/09/2021
  • Oddano
    27/06/2022
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
République de Côte d'Ivoire
Kraj izvajanja
NUTS code: Côte d’Ivoire
Naslov kupca
NUTS code: Côte d’Ivoire
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79400000 Podjetniško in managersko svetovanje ter s tem povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,450,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
6,358,900.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
INTPA/ABJ/2021/EA-RP/0071
Opis

L'assistance technique accompagnera les services de l'administration ivoirienne bénéficiaire du projet(secteur privé et société civile)en vue de renforcer leurs capacités en œuvrant à la mise en place d'un cadre institutionnel opérationnel de pilotage, des outils et instruments de pilotage et de suivi de l'accord de partenariat économique intérimaire(APEIL) ainsi qu'un cadre réglementaire conforme aux standards internationaux dans les domaines visés par l'accord.
Le projet vise le rapprochement du cadre institutionnel et juridique ivoirien avec celui de l'union européenne ainsi que la réalisation d'études d'impact de l'APEI en vue de la prise en compte des questions liées aux obstacles techniques au commerce(OTC)et aux mesures Sanitaires et phytosanitaires(SPS).
Les questions douanières et fiscales étant au cœur de la mise en œuvre de l'APEI, les administrations des douanes et des impôts bénéficieront d'appuis directs pour renforcer leurs capacité...

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Government of Ivory Coast
Kraj: Yamoussoukro
Koda NUTS: CI
Krajina: CIV
Glavni naslov: http://www.cccciue.ci/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,450,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
6,358,900.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: GOPA Worldwide Consultants GmbH
Poštni naslov:
Kraj: BAD HOMBURG
Poštna številka:
Krajina: DEU

Uradno ime: GOPA-Gesellschaft für Organisation, Planung und Ausbildung mbH
Poštni naslov:
Kraj: BAD HOMBURG
Poštna številka:
Krajina: DEU

Uradno ime: GOPA Worldwide Consultants Gmbh
Poštni naslov:
Kraj: Bad Hambourg
Poštna številka:
Krajina: DEU

Uradno ime: GOPA-Gesellschaft fur Organisation, Panung und Ausbildung mbh
Poštni naslov:
Kraj: Bad Homburg
Poštna številka:
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.