Publications Office of the EU
Čerpání pohonných hmot prostřednictvím platebních karet - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čerpání pohonných hmot prostřednictvím platebních karet

  • Uverejnené
    14/07/2026
  • Rok
    17/08/2026
  • Odpiranje ponudb
    17/08/2026
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50111100 Storitve upravljanja voznih parkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
60,000,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
VZ-11815/2026
Opis

Předmětem plnění zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 48 měsíců. Na jejím základě bude zadavatel průběžně, dle své aktuální potřeby, čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic zajištěných vybraným dodavatelem. Čerpání bude probíhat bezhotovostně, prostřednictvím platebních karet.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0000199/zakazka/880927
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0000199/zakazka/880927
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/08/2026 10:05
Metoda oddaje
Počet čerpacích stanic v Ústeckém kraji (v ks)
Ocenjena vrednost
60,000,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.