Publications Office of the EU
Slovenija-Ljubljana: Obdelovalni stroji za obdelavo trdnih materialov, razen kovin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Slovenija-Ljubljana: Obdelovalni stroji za obdelavo trdnih materialov, razen kovin

  • Uverejnené
    28/02/2023
  • Rok
    30/03/2023
  • Preklicano
    26/05/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO
Kraj izvajanja
NUTS code: SI Slovenija
Naslov kupca
NUTS code: SI Slovenija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42640000 Obdelovalni stroji za obdelavo trdnih materialov, razen kovin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
340,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
85,163.93 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
401-2/2023-2
Opis

Nakup sistema za mikroobdelavo tankih plasti po sklopih

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO
Nacionalna registracijska številka: 1626965000
Poštni naslov: Tržaška cesta 25
Kraj: Ljubljana
Koda NUTS: SI
Poštna številka: 1000
Krajina: SVN
Kontaktna oseba: Nataša Suša
Glavni naslov: http://www.fe.uni-lj.si/
Po elektronski pošti:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=22874
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one lot only
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/03/2023 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.