Publications Office of the EU
Tehnična obremenitev šasije, karoserije in gasilske enote za nabavo gasilskega skupinskega vozila HLF 20 po DIN 14530-27 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Tehnična obremenitev šasije, karoserije in gasilske enote za nabavo gasilskega skupinskega vozila HLF 20 po DIN 14530-27

  • Rok
    07/04/2026
  • Odpiranje ponudb
    07/04/2026
  • Uverejnené
    24/04/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Große Kreisstadt Leutkirch im Allgäu
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE148 Ravensburg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144210 Gasilska vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
AV273767-EU
Opis

Dobava šasije, nadgradnje in natovarjanja

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/04/2026 10:30
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.