Publications Office of the EU
Španija-Alicante: Informacijski sistemi in strežniki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Španija-Alicante: Informacijski sistemi in strežniki

  • Uverejnené
    19/03/2016
  • Rok
    10/05/2016
  • Odpiranje ponudb
    25/05/2016
  • Oddano
    30/08/2016
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ayuntamiento de Alicante
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48800000 Informacijski sistemi in strežniki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
391,008.26 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
345,120.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
17/16
Opis

Servicio de implementación de la plataforma informática gestión integral de tributos.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/05/2016 10:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
391,008.26 EUR
Končna pogodbena vrednost
345,120.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Teralco Tecnologías Informáticas, S.L.
Poštni naslov: Avenida de Cartagena, nº 1
Kraj: El Altet (Elche)
Poštna številka: 03195
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.