Publications Office of the EU
Portugalska-Coimbra: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Coimbra: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve

  • Uverejnené
    22/04/2022
  • Rok
    18/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    19/05/2022
  • Oddano
    11/07/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Instituto Politécnico de Coimbra
Kraj izvajanja
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Naslov kupca
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
250,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
154,200.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
CP_03_IPC_2022
Opis

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS PARA ELABORAÇÃO DO PROJETO ESPAÇO U | SC.IPC

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Instituto Politécnico de Coimbra
Nacionalna registracijska številka: 600027350
Poštni naslov: Rua da Misericórdia, Lagar dos Cortiços
Kraj: Coimbra
Koda NUTS: PT16E
Poštna številka: 3045-093
Krajina: PRT
Glavni naslov: www.ipc.pt
Po elektronski pošti:
www.anogov.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/05/2022 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
250,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
154,200.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: PROSPECTIVA - PROJECTOS, SERVICOS, ESTUDOS, S.A.
Poštni naslov:
Kraj: Lisboa
Poštna številka:
Krajina: PRT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.