Publications Office of the EU
Poljska-Sosnowiec: Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Sosnowiec: Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve

  • Uverejnené
    05/08/2015
  • Rok
    11/09/2015
  • Oddano
    21/10/2015
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Sosnowiec
Kraj izvajanja
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90600000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
203,081.73 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
586,000.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
WZP.271.1.55.2015
Opis

Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie porządku i czystości na terenach Gminy – nie objętych stałą konserwacją – prace interwencyjne. Na realizacje zamówienia składają się niżej wyszczególnione czynności: wygrabianie trawników, koszenie trawników, wykoszenie chwastów i samosiewów, wygrabienie, zebranie w stosy, zamiecenie powierzchni przylegających bezpośrednio do koszonych powierzchni oraz załadunek i wywóz do miejsca unieszkodliwiania odpadów, usuwanie drzew w wieku do 10 lat /samosiejek/, zebranie zanieczyszczeń złożonych już w pryzmy (np. kupka gruzu, odpadów komunalnych, trawy, itp.) składowanych na danym obszarze, usuwanie nielegalnych składowisk śmieci wraz z wykoszeniem terenu niezbędnego dla usunięcia odpadów wraz z plantowaniem terenu – załadunek zanieczyszczeń i wywóz do miejsca unieszkodliwiania odpadów, wykonanie trawników, odmładzanie krzewów, odmładzanie żywopłotów.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Urząd Miasta Sosnowca
Poštni naslov: ul. Ignacego Mościckiego 14, pok. 213
Kraj: Sosnowiec
Poštna številka: 41-200
Krajina: POL
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
203,081.73 EUR
Končna pogodbena vrednost
586,000.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Zakład Usług Czystościowych i Komunalnych mgr Janusz Żanowski
Poštni naslov: ul. Małobądzka 84
Kraj: Będzin
Poštna številka: 42-500
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.