Publications Office of the EU
2025 Framework agreement for the purchase of spring and autumn plants - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

2025 Framework agreement for the purchase of spring and autumn plants

  • Uverejnené
    17/09/2025
  • Rok
    06/10/2025
  • Odpiranje ponudb
    06/10/2025
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Trondheim kommune
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: NO060 Trøndelag/Trööndelage
Gospodarska panoga (glavna CPV)
03121100 Sadike, čebulice, korenike, gomolji in cepiči
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,200,000.00 NOK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2025/26682
Opis

Trondheim municipality, hereafter called the contracting authority, needs a framework agreement for the purchase of spring and autumn plants. In order to fulfil the obligations of planting and maintaining the city ́s parks, squares, flower beds and roads, a larger quantity, spring and autumn plants are required.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://permalink.mercell.com/264675956.aspx
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://permalink.mercell.com/264675956.aspx
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/10/2025 12:00
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
1,200,000.00 NOK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.