Publications Office of the EU
Bolgarija-Velingrad: Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Bolgarija-Velingrad: Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije

  • Oddano
    15/09/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Община Велинград
Kraj izvajanja
NUTS code: BG423 Пазарджик
Naslov kupca
NUTS code: BG423 Пазарджик
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09000000 Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,076,647.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,076,647.00 BGN
Referenčna številka ponudbe
70874
Opis

Доставка на гориво за отопление; Бензин А-95; Дизелово моторно гориво; Двигателни масла; Антифриз; Спирачна течност; Течност за чистачки.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV

09000000 - Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije

24000000 - Kemični proizvodi

09130000 - Nafta in destilati

09132000 - Motorni bencin

09134000 - Plinska olja

09100000 - Goriva

09200000 - Proizvodi iz nafte, premoga in olja

Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
1,076,647.00
Končna pogodbena vrednost
1,076,647.00 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: „Сакса“ ООД
Poštni naslov: кв. Курило, Петролна база Сакса
Kraj: Нови Искър
Poštna številka: 1280
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.