Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Uverejnené
    28/03/2025
  • Rok
    28/04/2025
  • Oddano
    28/05/2025
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Kraj izvajanja
NUTS code: anyw
Naslov kupca
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79956000 Storitve organiziranja sejmov in razstav
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
8,250,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
8,250,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Ocenjena vrednost
8,250,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
8,250,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Poštni naslov:
Kraj: Ledenice
Poštna številka: 37311
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.