Publications Office of the EU
Španija-Valencia: Plinska olja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Valencia: Plinska olja

  • Uverejnené
    12/04/2022
  • Rok
    09/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    24/05/2022
  • Oddano
    30/08/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Kraj izvajanja
NUTS code: ES523 Valencia / València
Naslov kupca
NUTS code: ES523 Valencia / València
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09134000 Plinska olja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
396,694.20 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
198,347.10 EUR
Referenčna številka ponudbe
04101/2021/240-su
Opis

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Nacionalna registracijska številka: P4625200C
Poštni naslov: Plaça de l'Ajuntament, 1
Kraj: València
Koda NUTS: ES523
Poštna številka: 46002
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Glavni naslov: http://www.valencia.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/05/2022 09:30
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
396,694.20 EUR
Končna pogodbena vrednost
198,347.10 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Poštni naslov: Méndez Álvaro, 44
Kraj: Madrid
Poštna številka: 28045
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.