Publications Office of the EU
Hrvaška-Split: Gasilske brizgalne - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hrvaška-Split: Gasilske brizgalne

  • Uverejnené
    12/05/2018
  • Rok
    11/06/2018
  • Odpiranje ponudb
    11/06/2018
  • Oddano
    01/08/2018
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Vatrogasna zajednica Grada Splita
Kraj izvajanja
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Naslov kupca
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144213 Gasilske brizgalne
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,120,000.00 HRK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,985,000.00 HRK
Referenčna številka ponudbe
VV-02/2018
Opis

Nabava tri vatrogasna vozila-cisterne za potrebe članica Vatrogasne zajednice grada Splita.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/06/2018 16:30
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,120,000.00 HRK
Končna pogodbena vrednost
2,985,000.00 HRK
Oddaja naročil
Uradno ime: Ziegler d.o.o.
Poštni naslov: Rakitnica 2
Kraj: Zagreb
Poštna številka: 10040
Krajina: HRV
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.