Publications Office of the EU
naknadno: enercity Netz GmbH: Splošni izvajalec Nova poslovna stavba Linden - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

naknadno: enercity Netz GmbH: Splošni izvajalec Nova poslovna stavba Linden

  • Uverejnené
    23/09/2024
  • Rok
    02/10/2024
  • Oddano
    30/01/2026
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
enercity Netz GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE929 Region Hannover
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
38,000,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
4/24
Opis

Delno rušenje obstoječe stavbe in nova gradnja poslovne stavbe s tehničnimi zmogljivostmi na istem mestu.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
38,000,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Ed. Züblin AG
Poštni naslov:
Kraj: Hannover
Poštna številka: 30163
Krajina:
Uradno ime: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Poštni naslov:
Kraj: Hannover
Poštna številka: 30171
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.