Publications Office of the EU
Nemčija-Frankfurt na Majni: Nizkopodni avtobusi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Frankfurt na Majni: Nizkopodni avtobusi

  • Uverejnené
    09/10/2018
  • Rok
    09/11/2018
  • Oddano
    26/02/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
In-der-City-Bus GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34121400 Nizkopodni avtobusi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
ICB 05/18
Opis

Herstellung und Lieferung von 17 Niederflurgelenkbussen und 2 Niederflurgelenkbussen als Option (17+2) u. a. mit folgenden grundsätzlichen Ausstattungsmerkmalen:
— Fahrzeuglänge ca. 18 m,
— Motorabgasstandard 6 EUR oder besser,
— Automatikgetriebe,
— 3 Türen,
— Videoüberwachung,
— Klimaanlage für Fahrer- und Fahrgastraum,
— Fahrgastinformation.
Grundlage für den Bau der Busse ist die VDV-Schrift 230 („Rahmenempfehlung für Stadt-Niederflur-Busse“).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: In-der-City-Bus GmbH
Poštni naslov: Am Römerhof 27
Kraj: Frankfurt am Main
Koda NUTS: DE712
Poštna številka: 60486
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Einkauf und Materialwirtschaft
Glavni naslov: www.icb-ffm.de
Po elektronski pošti:
http://www.subreport-elvis.de/e45186214
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Evobus GmbH
Poštni naslov: Hanns-Martin-Schleyer-Str. 21-57
Kraj: Mannheim
Poštna številka: 68305
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.