Publications Office of the EU
Romunija-Giurgiu: Krušni izdelki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Giurgiu: Krušni izdelki

  • Uverejnené
    05/06/2019
  • Rok
    09/07/2019
  • Preklicano
    12/11/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Județul Giurgiu
Kraj izvajanja
NUTS code: RO314 Giurgiu
Naslov kupca
NUTS code: RO314 Giurgiu
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15811000 Krušni izdelki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,636,088.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
7
Referenčna številka ponudbe
6830
Opis

Furnizare produse de panificatie pentru prescolarii din gradinitele cu program normal de 4 ore de stat autorizate/acreditate si particulare acreditate si pentru elevii din învățământul primar si gimnazial de stat si particular din judetul Giurgiu pentru zona I – lotul 1, zona II – lotul 2, zona III – lotul 3, zona IV – lotul IV, zona V – lotul 5, zona VI – lotul 6, zona VII – lotul 7 în perioada 9.9.2019-19.6.2020.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Județul Giurgiu
Nacionalna registracijska številka: 4938042
Poštni naslov: Str. Bucureşti nr. 10
Kraj: Giurgiu
Koda NUTS: RO314
Poštna številka: 080045
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: Diana Cristache
Glavni naslov: www.cjgiurgiu.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/07/2019 15:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.