Publications Office of the EU
Aquisição de serviços de testes e acreditação de software para as iniciativas planeadas no âmbito dos subsistemas de Carreira Contributiva, Rendimentos e SSD (.net), integrados na Área de Aplicações Estruturais, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., IP. – Programas Informáticos – Lote 1 (Serviços de Testes e Acreditação de Software) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de serviços de testes e acreditação de software para as iniciativas planeadas no âmbito dos subsistemas de Carreira Contributiva, Rendimentos e SSD (.net), integrados na Área de Aplicações Estruturais, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., IP. – Programas Informáticos – Lote 1 (Serviços de Testes e Acreditação de Software)

  • Oddano
    31/03/2025
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Instituto de Informática, I.P.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
671,840.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2324000338
Opis

Aquisição de serviços de testes e acreditação de software para as iniciativas planeadas no âmbito dos subsistemas de Carreira Contributiva, Rendimentos e SSD (.net), integrados na Área de Aplicações Estruturais, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., IP. – Programas Informáticos – Lote 1 (Serviços de Testes e Acreditação de Softwarek)

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Preço - 40%
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Mérito Técnico da proposta - 60%
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
671,840.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Atos IT Solutions and Services, Unipessoal, Lda.
Poštni naslov:
Kraj: Lisboa
Poštna številka: 1070-159
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.